گارانتی و خدمات پس از فروش

پشتیبانی

از اینکه محصولات حرفه ای شاندرمن را انتخاب نموده اید متشکریم

گروه تولیدی محصولات شاندرمن یکی از برترین ارائه دهنده گان خدمات پس از فروش به مشتریان خود درکشور می باشد.
تمامی محصولات شاندرمن به همراه یک کارت ضمانت ۱۲ ماهه همراه با ۵ سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور حتی نقاط دور افتاده عرضه می گردد. مشتری گرامی از شما خواهشمندیم قبل از استفاده از دستگاه شاندرمن دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه و در صورت برخورد با هر گونه نقص فنی حین استفاده از محصول به صفحه رفع نقص فنی موجود در دفترچه راهنما مراجعه و در صورت عدم رفع نقص، دستگاه شاندرمن را با مراجعه حضوری یا ارسال از طریق پست به واحد خدمات پس از فروش شاندرمن تحویل نمایید.

ارائه خدمات پس از فروش، ضمانت دستگاه:

شهر تهران: تمامی مشتریان ساکن شهر تهران یا مشتریان حضوری در ساعات اداری، ۱۰ لغایت ۱۷ شنبه تا چهارشنبه، به غیر از پنجشنبه ها و ایام تعطیل می توانند با مراجعه به مرکز خدمات پس از فروش شاندرمن در شهر تهران نسبت به انجام گارانتی یا خدمات مورد نیاز دستگاه خود اقدام نمایند.
سایر شهرها: برای محصولات قابل حمل شاندرمن کافیست محصول خود را به همراه کارت گارانتی و آداپتور (در خصوص محصولات شاندرمن دارای آداپتور) به همراه فرم تکمیل شده نقص فنی، صرفاً از طریق پست به آدرس خدمات پس از فروش این مجموعه ارسال نمایید. کارشناسان مجرب واحد خدمات پس از فروش شاندرمن، پس از بر طرف نمودن نقص فنی دستگاه، کالای شما را صحیح و سالم مثل روز اول تحویل واحد ارسال می نمایند. یادآور می شویم کالای شما از طریق پست جمهوری اسلامی ایران یا خدمات حمل و نقل تیپاکس در کوتاه ترین زمان بدون هیچ هزینه ای به آدرس شما عودت داده می شود.

تذکر: در خدمات خارج از گارانتی دستگاه هزینه برگشت کالا به عهده مشتری می باشد.